Продавець Компанія ТНП Груп Юкрейн розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
21 відгук

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Укладання покриття з гумової крихти, фото 2
Укладання покриття з гумової крихти, фото 3
Укладання покриття з гумової крихти, фото 2
Укладання покриття з гумової крихти, фото 2
Укладання покриття з гумової крихти, фото 3
  • Укладання покриття з гумової крихти, фото 2
  • Укладання покриття з гумової крихти, фото 3
  • Укладання покриття з гумової крихти, фото 4
  • Укладання покриття з гумової крихти, фото 5
  • Укладання покриття з гумової крихти, фото 6

Укладання покриття з гумової крихти

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Укладання безшовних покриттів з гумової крихти

 


Запорукою довгої служби безшовних гумових покриттів послужить професійна укладка спеціалізованою бригадою. Компанія ТНП Груп Юкрейн виконає для вас пристрій безшовного покриття з гумової крихти, різних систем і призначень. Найважливіше при монтажі на всіх стадіях повністю контролювати технологічний процес: дотримання правильних пропорцій матеріалів, рівномірність перемішування і розподілу отриманої суміші, а також використовувати тільки якісну сировину.

 

Етапи робіт при влаштуванні наливного покриття з гумової крихти.


1. Підготовка підстави

 

  • Ґрунтова або сипуча основа

Даний тип основи можна застосовувати при монтажі покриттів товщиною від 20 мм. Підготовка сипучої основи схожа з підготовкою під монтаж тротуарної плитки: основа повинна мати рівну поверхню, можливість дренувати, нахил не менше 25 мм на 3 пог.м. З метою виключення проростання флори, поверхню рекомендується обробити стерилізують спецзасобами. На підготовлений грунт пошарово плануються шар піску 100 мм, шар щебеню 100 мм з ущільненням не менше 95%, і відсів.

 

  • Бетон

Бетонна основа відноситься до універсальних і може застосовуватися для монтажу покриттів товщиною від 10 мм. Дуже важливо захистити бетон від попадання в нього вологи з грунту, тобто виконати гідроізоляцію. Силова плита виконується із бетону класу не нижче В20 з армуванням сіткою О10А500С 200х200мм або арматурою, товщиною не менше 80 мм. Поверхня з/б плити повинна мати ухил 20 мм на кожні 3 пог.м. для відведення води в обидві сторони від центральної осі (у залах ухил 0,00). Рівність поверхні бетонної основи повинна бути +/- 5 мм на 2 пог.м. Залишкова вологість не більше 5%. Силова плита повинна мати температурні шви, заповнені поліуретановим герметиком, виконані не менше ніж через кожні 6 пог.м.
Заключний етап підготовки – видалення цементного молочка, очищення поверхні від сміття пилососом або повітрядувом.

 

 

  • Асфальт

Асфальтове підставу використовується для укладання покриттів товщиною від 10 мм Рекомендується застосовувати асфальт дрібнозернистий, твердий з рівнем не менше 50 мм з використанням резінобітумной мастики як зв'язуючого. Підготовка основи під асфальт аналогічна, як і у випадку з бетоном. Дуже важливо, щоб асфальт мав повну готовність до укладання на нього безшовного гумового покриття, тобто щоб його вік був не менше 10 днів і закінчився процес дегазації.

 

 

2. Укладання безшовного гумового покриття

Ґрунтування
Мастика наноситься пензлем, валиком або за допомогою фарбувальної машини
 
Укладання планоматом
Машинний спосіб нанесення покриття з гумової крихти для великих площ
 
Нанесення шару з EPDM крихти
Двошарові покриття найчастіше мають базовий шар з SBR крихти і поліуретанового клею.
 
Готове покриття з розміткою
Розмітка наноситься на заключному етапі. Використовуються спеціальні фарби.

 


Процес монтажу відбувається безпосередньо на об'єкті. Перший етап укладання – це ґрунтування поверхні підстави спеціальним праймером (для випадку асфальтного або бетонної основи). Потім у спеціалізованому змішувачі змішуються гумова гранула і однокомпонентне поліуретанове сполучна в певній пропорції. Готова суміш подається на майданчик для монтажу, де проводиться безпосередньо укладання ручним або машинним способом із застосуванням спеціалізованої техніки – планомата. Вибір способу укладання залежить від площі і типу об'єкта. Наприклад, ручним способом рекомендується укладати невеликі площі або майданчика, на яких розташовано всіляке обладнання, або якщо немає можливості скористатися планоматом. Також даний спосіб застосовується при облаштуванні дитячих майданчиків зі складними малюнками. Для великих обсягів робіт, наприклад, бігових доріжок шкільного або спортивного стадіону, мультиспортивної майданчики доцільно використовувати спеціалізований укладальник, який дозволяє отримати рівну і щільне спортивне покриття, а також високу швидкість укладання.
Залежно від обраної системи, наступним етапом може бути або нанесення безповітряним фарбувальним апаратом спеціального кольорового сполучного в два шари, або нанесення спрей-машиною поліуретанового кольорового компаунда, змішаного з кольоровою EPDM гранулой для створення верхнього шару для бігових доріжок. Також у випадку багатошарових систем, після нанесення базового шару з чорної крихти, проробляються всі процедури з укладання верхнього лицьового шару, зазвичай з використанням кольорової або EPDM крихти і поліуретанового сполучного. Опціонально останній етап – це нанесення розмічальних ліній.

Користувальницькі характеристики
Типи спортивних майданчиківЗакриті спортивні майданчики, Відкриті спортивні майданчики, Штучні поля, Бігові доріжки, Велосипедні доріжки
Типи покриттів спортивних майданчиківГумові наливні покриття, Штучна трава
Основні
Вибір послугБудівництво
  • Ціна: від 150 /кв.м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner