Продавець Компанія ТНП Груп Юкрейн розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
22 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Рекомендації по експлуатації і догляду за гумовим покриттям

Рекомендації по експлуатації і догляду за гумовим покриттям

Рекомендації по експлуатації і догляду за гумовим покриттям

 

Покриття з гумової крихти ніяк не назвеш «вибагливими» у догляді, проте, якщо не дотримуватися елементарних умови експлуатації, матеріал вже через пару років втратить свій первісний вигляд і зіпсується. А кому з нас хочеться робити позаплановий ремонт, який, як не крути, обійдеться в копієчку? Правильно, краще заздалегідь дотримуватися простих, але ефективних правил.

 

Керівництво за правилами експлуатації гумових покриттів

 

1. Робіть косметичний ремонт

Навіть самий якісний настил з часом зношується, втрачає свій колір і фактуру. Щоб продовжити термін служби травмозахисною майданчика або наливних підлог усередині приміщення, потрібно періодично проводити ремонтні роботи (усувати дрібні дефекти, подряпини, потертості).

2. Слідкуйте за тим, щоб не було механічних подразників

При постійних механічних навантаженнях полімерні настили втрачають свої унікальні властивості (антиковзаючий ефект, екологічність, гігієнічність, амортизацію). Так, проникнення гострих і твердих предметів сприяє порушенню цілісності покриття і зниження рівня травмобезопасності. Наприклад, для дитячих майданчиків з наливним підлогою це неприпустимо.

3. Усувайте хімічно небезпечні сполуки

Гумова крихта і поліуретанове сполучна – стійке до впливу зовнішніх факторів сировину, однак і воно може пошкодитися в екстремальних умовах. Так, часте вплив концентрованих кислот і розчинів може призвести до передчасного зношування покриття. У зв'язку з цим рекомендується час від часу тестувати поверхню на предмет наявності агресивних потягів, щоб моментально виправити ситуацію.

4. Не забувайте про клінінг

Оглядайте застил на наявність травмонебезпечних предметів (цвяхів, гілок, скла), очищайте поверхню спеціальними засобами. Так ви забезпечите і безпеку, і чистоту.

 

Важливі моменти:

 

  1. Покриття з гумової крихти готові до експлуатації тільки через 24-48 годин з моменту їх монтажу.

  2. Безшовні підлоги і плиткові модулі – ідеальне рішення для оформлення спортмайданчиків. На таких покриттях можна займатися будь-яким видом спорту. Єдине застереження: взуття має бути без шипів (в іншому випадку застил слід робити посиленим).

  3. Полімерної облицюванням облагороджуються зимові ковзанки, але тільки за умови, що покриття не буде оголятися в період відтавання.

  4. Гумовою крихтою можна вистилати і бігові доріжки, але тільки не під гірськолижні палиці або спортінвентар подібного плану.

  5. Наливне полотно не можна експлуатувати в якості основи під зимові види автомобільного та мотоспорту, оскільки його можуть пошкодити шиповані шини.

  6. Розводити багаття і виконувати зварювання на наливних підлогах заборонено. Подібні заходи можуть зашкодити покриттю або куди гірше – спотворити його.

 

Правила догляду за полімерними застилами: як правильно чистити й мити, які інструменти потрібні?

 

  • Пісок, листя, бруд і іншого сміття прибирається з покриття за допомогою мітел, віників, пилососів або вручну.

  • Гумовий застил промивається дощовою водою або зі шланга (система поливу). Плями виводяться мильною миючою рідиною.

  • Плиткові модулі та наливні підлоги потрібно мити жорсткої (неметалевої) щіткою не рідше 1 рази в рік. Рекомендується застосовувати миючий засіб (наприклад, рідке мило). Таким чином нейтралізуються жирові вкраплення, поверхня стає чистою і акуратною.

  • Застил не можна чистити від снігу за допомогою спецтехніки з металевими щітками, алюмінієвих скребків або лопаток, які можуть спровокувати псування матеріалу. Правильне рішення – використовувати для клінінгу шпателя з дерева та пластику.

 

Підводимо підсумки

 

Правильний догляд і дотримання базових вимог по експлуатації – запорука тривалого терміну служби гумового покриття. Щоб матеріал залишався таким же якісним і красивим, як і в перший час після укладання, своєчасно робіть ремонт, перевіряйте поверхню на наявність пошкоджень та дефектів, очищайте настил, мінімізуйте навантаження, враховуйте особливості та технологію укладання того чи іншого типу покриття.

 

Замовити гумове покриття

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner